ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Kërko
 
Tema Fundit
Foto e ditës
IP Address
ip-location
Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit
Sat Jun 13, 2009 7:25 am nga Scoutz
Ronaldo ndjehet i lajkatuar për ofertën e Realit


Cristiano
Ronaldo ka dhënë deklaratën e parë që nga momenti kur Manchester United
pranoi mega-ofertën e Real Madridit për transferimin e yllit portugez
në Bernabeu.
Lojtari më i miri i sezonit 2007/2008
aktualisht gjendet në pushime në SHBA, ndërsa është shprehur për “Fox
Sports” se mburret që dy nga skuad
rat më të mira në botë (Reali dhe
Unitedi) dëshirojnë shërbimet e tij.

“Dëgjova për ofertën këtu në L.A., ndërsa bashkëpunëtorët e mi më
treguan se Manchester Unitedi e ka pranuar atë. Po ashtu kam dëgjuar se
Madridi dëshiron që një ekip m
jekësor të më ekzaminojë, ashtu siç
pritej”.


“Kjo marrëveshje është historike. 80 milionë funte është një shumë e madhe parash”, ka thënë portugezi.


Komentet: 1
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
BLaZzeR (649)
 
DjMana (211)
 
Powery (90)
 
Scoutz (30)
 
Fatlum (24)
 
Power (3)
 
con[T]rast (3)
 
RexhaoSs (1)
 
InjecTeD. (1)
 
WeedD. (1)
 
Video e ditës
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 9 më Wed Aug 10, 2016 2:58 am