ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Kërko
 
Tema Fundit
Foto e ditës
IP Address
ip-location
Ferguson: Kemi bërë gjithçka për ta mbajtur Ronaldon
Sun Jun 14, 2009 10:51 am nga BLaZzeR
Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka thënë se ai ka qenë në dijeni që Cristiano Ronaldo do të largohet nga Old Trafford, duke shtuar se Djajtë e Kuq kanë dhënë maksimumin për ta mbajtur atë deri më tani.Portugezi gjithmonë ka shprehur dëshirën për të luajtur me Mbretërit e Real Madridit dhe tani duket se do t’i realizohet ëndrra e tij, pasi që Los Blancos janë pajtuar të paguajnë 80 milionë funte për shërbimet e tij.

“Ai dëshironte të largohej dhe kjo është shumë e thjeshtë. Kurdo qoftë ai do të largohej. Ne kemi dhënë më të mirën nga vetja duke e mbajtur deri më tani”, ka thënë skocezi Ferguson.

Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
BLaZzeR (649)
 
DjMana (211)
 
Powery (90)
 
Scoutz (30)
 
Fatlum (24)
 
Power (3)
 
con[T]rast (3)
 
RexhaoSs (1)
 
InjecTeD. (1)
 
WeedD. (1)
 
Video e ditës
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 9 më Wed Aug 10, 2016 2:58 am