ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

- Kushtet e Regjistrimit


Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).
1.Gjuha kryesore ne Forum eshte Gj.Shqipe ,ndersa mund te perdoret edhe Anglishtja. 2.Postimet duhet te jene neper Sekcionet e duhura ,nese verehet perseritje e postimit neper vendde te gabuara atehere antari do te merr verejtje.3.Mos perdorni fjale fyese neper postimet tuaja ,perndryshe do te merren masa nga Staffi. 4.Te gjitha Linqet ne postimet e juaja duhet te jene te koduara. 5.Kur te postoni Tuto rreth viruseve dhe gjerave te ndryshme te cilet mund te bejne dëm ju lutem jepni sqarim ne perdorimin adekuat te tyre qe te mos kene antart problem me PC e tyre. 6.Fyerja ,kritizimi i ndonje antari te staff-it percillet me verejtje per antarin. 7.Te gjitha Kerkesat duhet te jene te qarta dhe te kuptueshme per antart tjere qe te mund te ua plotesojne kerkesen . 8.Antari me 6 verejtje perjashtohet menjhere.