ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 B-genius "Maturant"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: B-genius "Maturant"   Mon May 25, 2009 7:42 pm

Qdo Fillim e ka Fundin e Vet
Neve Sonte fundi po na pret
sdo t'na Bashkoj më Shtatori
nuk do dalim Bashk me ne qytet
te ikim prej oreve se askush sna Bertet
sdo te na shenoj me profesori
Sa e Thjesht është të thuhet nje fjaL MATURANT
tash e shohim qka eshte MATURANT
se sonte vet ne jemi MATURANT
oouououououou ne sy na shihet lot e gezim
sonte ndahemi ndjejm shum pikllim
4 vite shkuan nuk kan më kthimm. ououou


Reff..
MATURANT FESTONI SE JU E MERITONI
NATEN E FUNDIT JU BASHK TA KALONI
PINI E VALLZONI HIQ JU MOS PUSHONI
PERGJITHMON O MATURANT JU TA KUJTONI

(yeah yeah..)
Po munona me shpreh qka jom tu ndjeh..(yeah)
qikjo nat shum e shkurt po't shtika n'dhe
pe kujtoj qka kalum, A thu ku kan met?
A kem mu paa ma naj her?..- A kem mu largu krejt?
A kem me pas naj ftes, po mbledhet klasa?!
per me qit flija! A kem me qa drrasa?
skem me ik mo prej orve qe na munojshin
skem me pas pun me profa qe na shenojshin
n`koridor skem me nejt "SIMPATIAT" mi pa
ato qe sna folshin mo s'kena mi sha
zëvendsi mo nuk vjen me na majt ligjerata
qe folke me vend po per neve ishin te gjata
Shabani s'na qel deren edhe pse rrall naj ka qel
tash s' menojm kush na kalon e kush ka me na ngel
kto i takojn te kalumes tash duhet me u pershendet
sju harroj kurr n`jet n´zemren tem keni me mbett..(jah)(jahh)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
B-genius "Maturant"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore! :: Tekste këngësh-
Kërce tek: