ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Noizy Feat. Shadow Jg No & Gissi "Jashte Kontrrollit"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Noizy Feat. Shadow Jg No & Gissi "Jashte Kontrrollit"   Mon May 25, 2009 7:44 pm

sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem

sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem

dridhu pak vec pak ngreje pak ma
deshi cullak vec kadal e kadal
shawty mos ta nin se kam me vete portofolin nsy tballit vjen otr jashte kontrollit ferkohu mbas trupit tem kthehu dhe du me t'pa nje sen nese ta puthi shoqen zemer a thu ka problemm njoni me i keq se tjetri ne grupin otr e di moj zemer e ka fajin smundja qe na ra ejjjj otr deri ne motherfucking vdekje pa pik urrejte
nai i cik pershendetje jem ata qe hym te part e dalim tfundit dhe jem ata qe jetojm jeten sipas kanunit e di qe sben me fol vec per na na na po nuk kam ca me bo moj zemer se si na nuk ka jam me kuror jam ushtar prej natyres on top of the rest kurr si kthena detyres


sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem


ti ti tak jgno ne mikrofon pervecse otr jgno kerrkan se don bo bo bo tash kush a gati ........................ se na shkoj sahati e vertete qe jam rrugac, e vertete qe jam unik .. e vertete qe kameramanet te arian cani tash jan pik vertet qe kan dallim me mu ska krahasim per cfare do lloj problemi zemer bjeri numrit tim ku me e dit qysh kthehet nata kshu qe po ta them q'tash m'pelqen si qysh e dridh jam gati me e pagujt ne kesh jam gati me bo gjithcka per nje princesh gati me ta hanger buzen gati me te cu npesh..................................


sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem

sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin temsa per femna, ndal t'kallxoj dicka
1 2 3 4 5 .. se di sa
sa per gangsterra veja gishtin njonit
e shkaravis pertoke , nija zonin ktij kampionit
sa per respekt, ta japi n'maksimum
..............................................
sa per dashni zor se bi n'te
se nona me ka msu per me dasht vec te
sa per shoqni duhen 100 dylym cati
otr me zemer jena vesh kuq e zi

..................................................................................................................................................................

sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem

sa per party venin e kallim
sa per gangsta kush do le te na ndali
o sa per pare nuk eshte problem
kalxom se cili njeri s'don me ken n'venin tem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Noizy Feat. Shadow Jg No & Gissi "Jashte Kontrrollit"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore! :: Tekste këngësh-
Kërce tek: