ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ferdinand do të hapë restorant me emrin Roma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Ferdinand do të hapë restorant me emrin Roma   Tue May 26, 2009 1:05 pm

Mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdinand, dëshiron të hapë një restorant italian me emrin e qytetit ku do të zhvillohet finalja e nesërme e Ligës së Kampionëve.

Anglezi, 30-vjeçar, dhe miq të tij dëshirojnë ta hapin “Bella Roma”, që do të thotë “Roma e Bukur”, në një rrugë në afërsi të Manchesterit këtë verë.

Por kjo do të mund të ishte një auto-gol nga Ferdinand, nëse Manchester United nuk arrin ta mposhtë Barcelonën në Romë.

“Nëse United fiton në Romë, restoranti do të rikujtojë këtë mbrëmje fantastike. Por sigurisht se nuk do ta dëshironi fjalën Roma në të ardhmen, nëse ata mposhten. Atëherë do të mund të vizitoheni nga shumë përkrahës të Manchester Cityt dhe Liverpoolit, dhe t’i leni jashtë fansat e United”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Ferdinand do të hapë restorant me emrin Roma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: