ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Kush ka faj:Greta dhe Erioni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FatlumNumri i postimeve : 24
Pikët : 75
Join date : 27/05/2009

MesazhTitulli: Kush ka faj:Greta dhe Erioni   Wed May 27, 2009 2:16 pm

Fati edhe loja
teater jane per mua
te shoh i kam dy sy
por e di qe zemra vuan
(Greta)
Arsyen pse te dua
nuk mund ta them kur do ti
veten do ta ruaj
dhe fal kur ti se diiii
refreni
(Greta)
Ti vetem prit
(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja
(Greta)
Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja
(Erioni)
E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj...

(Greta)
Koha eshte nje film
Por drame jeten se dua
Ndoshta ty nuk te pelqen
Njeri me mua sluan
Aktor ne film nuk jam une
Por Ti ti me lendon
Te pres di dhe nje jetë
Dilema te mundon
refreni
(Greta)
Ti vetem prit
(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja
(Greta)
Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja
(Erioni)
E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj
(2 her)
refreni
(Greta)
Ti vetem prit
(Erioni)
Jo ti smund te jesh e imja
(Greta)
Jo ti mos ik
Jam e ndrojtur dhe nuk doja
Vetem kam frike
Se dija ke t'besoja
(Erioni)
E mos ma thuaj mua
Sepse vuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush ka faj:Greta dhe Erioni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore! :: Tekste këngësh-
Kërce tek: