ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Motta: Shpresoj të mbetem Roma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Motta: Shpresoj të mbetem Roma   Thu May 28, 2009 8:20 pm

Mbrojtësi i Romës, Marco Motta, ka deklaruar se dëshiron të mbetet të skuadra kryeqytetase, ku është i huazuar nga Udinese.

23-vjeçari kaloi te Roma në afatin kalimtar dimëror nga Udine, ndërsa ka shfaqur një formë të jashtëzakonshme, duke siguruar vend në formacionin bazë të Romës, dhe njëkohësisht siguroi vend edhe në përfaqësuesen e Italisë.

Megjithatë, e ardhmja e tij mbetet e paqartë, ndërsa lojtari dëshiron që së paku ta zgjatë huazimin e tij te Giallorossët.

“Shpresoj të qëndroj te Roma”, u ka thënë Motta tifozëve të Romës shkruan Laroma24.it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Motta: Shpresoj të mbetem Roma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: