ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Wenger: Humbja e Henry mund të na ketë kushtuar me tituj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Wenger: Humbja e Henry mund të na ketë kushtuar me tituj   Fri May 29, 2009 3:11 pm

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger beson se topçinjtë do të mund ta kishin fituar Ligën Premier vitin e kaluar, nëse do të kishin në radhët e veta, tash, sulmuesin e Barcelonës, Thierry Henry.

“Ndoshta ai do të mund të ishte diferenca, ndoshta vitin e kaluar. Ne kishim 83 pikë dhe me të do të mund të kishim marrë dy ose tre më shumë, të cilat do të na kishin fituar kampionatin”, ka thënë Wenger.

“Atij iu dha rasti në Barcelona, ai pati një sezon të parë të vështirë, por jam i lumtur që ia doli këtë vit. Ai ka bindur secilin se është një lojtar i klasit dhe për lojtarët e tillë dëshironi vetëm sukses”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Wenger: Humbja e Henry mund të na ketë kushtuar me tituj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: