ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Liverpool ia shton pagën Torresit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Liverpool ia shton pagën Torresit   Fri May 29, 2009 3:12 pm

Sulmuesi spanjoll Fernando Torres është ‘qerasur’ me kontratë të re nga Liverpooli e cila do ta mbajë atë në klubin anglez edhe pas vitit 2013.

Edhe pse spanjoll ka edhe katër vite në kontratën e tij gjashtëvjeçare, Liverpooli i ka ofruar atij t’ia përmirësojë kushtet, duke i dhënë mundësinë ta vazhdojë marrëveshjen deri në vitin 2014.

“Fernando është një prej sulmuesve më të mirë në ndeshje sot dhe, në moshën e tij, ai vetëm mund të bëhet më i mirë”, ka thënë menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez.

“Çdo ekip i madh do ta dëshironte atë në ekip, por ai ka treguar se sa shumë dëshiron të arrijë me Liverpoolin, duke ia dhënë besimin klubit. Ai është një talent i madh, por ende ka uri për ta përmirësuar ndeshjen e tij”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Liverpool ia shton pagën Torresit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: