ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Juan vazhdon kontratën me Romën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Juan vazhdon kontratën me Romën   Fri May 29, 2009 8:53 pm

Skuadra e Romës ka njoftuar se mbrojtësi Juan ka nënshkruar një marrëveshje të re, e cila e lidh me ekipin kryeqytetas deri në vitin 2013.

Braziliani ka nënshkruar kontratë të re katërvjeçare, sipas të cilës ai do të marrë pagë prej 4.5 milionë eurosh në vit.

“Klubi i Romës dhe Juan Silveira dos Santos njoftojnë se kanë arritur marrëveshje për zgjatjen e kontratës deri më 30 qershor 2013”, shkruan në deklaratën zyrtare të Romës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Juan vazhdon kontratën me Romën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: