ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet   Fri May 29, 2009 8:56 pm

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ia ka uruar Barcelonës tre trofetë këtë sezon, duke paralajmëruar rikthimin e Mbretërve në sezonin e ardhshëm.

“Duhet ta uroj Barcelonën sepse ka qenë skuadër më e mirë dhe i ka merituar të tre titujt”.

“Po ashtu, duhet t’i paralajmëroj Blaugranët se sezonin e ardhshëm Real Madridi do të forcohet shumë dhe do të mundohet t’i mposhtë (në garën për të fituar trofe)”, është cituar portieri spanjoll nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: