ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Torres dëshiron trofe me Liverpoolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Torres dëshiron trofe me Liverpoolin   Fri May 29, 2009 8:57 pm

Fernando Torres i ka paralajmëruar rivalët e Liverpoolit për vendimin e tij që t’ia kthejë ditët e arta skuadrës së 'Kuqe'.

“Dëshiroj të mbetem këtu. Që nga ardhja te Liverpooli kam qenë i vendosur dhe i përkushtuar ndaj skuadrës”.

“Qëllimi im është që sezonin e ardhshëm të fitoj trofe me Liverpoolin”, ka thënë Torres për faqen zyrtare të Të Kuqve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Torres dëshiron trofe me Liverpoolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: