ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës   Fri May 29, 2009 8:58 pm

Atletico Madridi nuk do të lejojë që Barcelona të blejë ndonjërin nga yjet, as Diego Forlanin e as Sergio Agueron, thotë presidenti i klubit Enrique Cerezo.

Blaugranët janë të interesuar për dyshen dinamike të kryeqytetasve, Forlan dhe Aguero, ndërsa nëse largohet Samuel Eto'o, atëherë padyshim që do të kërkojë ndonjërin nga sulmuesit.

“Laporta tashmë e di: ne nuk do të shesim asnjë lojtar! Nuk jemi të shqetësuar për asgjë, prandaj nuk do të lejojmë largimin e tyre për asnjë çmim. Kjo është e qartë”, ka thënë Cerezo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: