ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën   Fri May 29, 2009 9:00 pm

Sulmuesi i Topçinjve, Nicklas Bendtner, ka deklaruar se do të ishte më se i kënaqur ta vazhdonte kontratën e tij me Arsenalin.


“Sky Sports” njofton se trajneri i Topçinjve, Arsene Wenger, dëshiron t’i ofrojë kontratë të re danezit 21-vjeçar, ndërsa duket se edhe lojtarit i pëlqen kjo ide.

“Është padyshim njëri nga prioritetet e mia vazhdim i kontratës dhe kurrë nuk kam dëshiruar diçka tjetër.

“Është ndjenjë e mirë kur dëgjoj se e kam edhe mbështetjen e trajnerit dhe shpresoj të mbetem në këtë skuadër për një kohë ta gjatë”, ka thënë Bendtner për “Ekstra Bladet”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: