Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës Empty
MesazhTitulli: Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës   Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës EmptyFri May 29, 2009 9:00 pm

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e ka lavdëruar trajnerin Pep Guardiola dhe skuadrën e tij duke e renditur skuadrën aktuale ndër më të mirat në historinë e futbollit spanjoll, pasi që këtë sezon Blaugranët kanë arritur të rrëmbejnë tre tituj duke fituar Kupën e Mbretit, Kampionatin spanjoll dhe Ligën e Kampionëve.
Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës F.0529162416304_m
“Brenda një viti, Pep ka arritur të krijojë një skuadër gjeniale. Parashikuam se ai ishte njeriu i përshtatshëm për postin e trajnerit dhe tani me shumë krenari dhe kënaqësi mund të themi se kemi marrë vendimin e duhur (kur e kemi vendosur në krye të Barcelonës)”.

“Pep dhe lojtarët kanë përshkruar sezonin më të mirë në historinë e Barcës dhe kanë dëshmuar se janë skuadra më e mirë në historinë e Barcelonës”, është cituar Laporta nga “The Indipendent”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marchisio lëvdon Cannavaron dhe Diegon
» Vucinic tifoz i Barcës
» Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës
» Forlan shënjestra kryesore e Barcës
» Toure refuzon kontratën e Barcës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: