ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës   Fri May 29, 2009 9:00 pm

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e ka lavdëruar trajnerin Pep Guardiola dhe skuadrën e tij duke e renditur skuadrën aktuale ndër më të mirat në historinë e futbollit spanjoll, pasi që këtë sezon Blaugranët kanë arritur të rrëmbejnë tre tituj duke fituar Kupën e Mbretit, Kampionatin spanjoll dhe Ligën e Kampionëve.

“Brenda një viti, Pep ka arritur të krijojë një skuadër gjeniale. Parashikuam se ai ishte njeriu i përshtatshëm për postin e trajnerit dhe tani me shumë krenari dhe kënaqësi mund të themi se kemi marrë vendimin e duhur (kur e kemi vendosur në krye të Barcelonës)”.

“Pep dhe lojtarët kanë përshkruar sezonin më të mirë në historinë e Barcës dhe kanë dëshmuar se janë skuadra më e mirë në historinë e Barcelonës”, është cituar Laporta nga “The Indipendent”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Laporta lëvdon skuadrën më të mirë në histori të Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: