ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Dy britanikë kapen me 684 kg kokainë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FatlumNumri i postimeve : 24
Pikët : 75
Join date : 27/05/2009

MesazhTitulli: Dy britanikë kapen me 684 kg kokainë   Sat May 30, 2009 8:33 am


Dy britanikë u arrestuan në Francë, pasi që doganierët në kamionin e tyre kanë gjetur 684 kg kokainë. Siç bënë të ditur sot autoritetet franceze, droga është zbuluar rastësisht gjatë një kontrolli rutine në autostradën në afërsi të qytetit Monpele. Dy britanikët vinin nga Spanja dhe kanë planifikuar të shkojnë në Londër. Autoritete i ka shtyrë të dyshojnë mënyra e rrezikshme e të voziturit, pasi që i kanë ndalur, kamionin e kanë skanuar, me çka kanë zbuluar drogën. Ka qenë e paketuar mirë në qese dhe gypa nën thasët me rërë. Në kamion ka pasur edhe kokrra kafeje, me qëllim që të mos i zbulojnë qentë gjurmues. Të dy të arrestuarit pohojnë se nuk kanë qenë të vetëdijshëm se çfarë transportojnë në kamion.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dy britanikë kapen me 684 kg kokainë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: