ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon   Sat May 30, 2009 11:55 am

Kandidati për president të Real Madridit, Florentino Perez, ka deklaruar se ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, është cak i verës i klubit mbretëror.

“Ai është një lojtar i cili do të bëhet shumë i mirë në se vjen në Real Madrid. Ajo që di unë është ajo që kam lexuar, se ka një marrëveshje e cila do t’i lejojë atij të vijë për 80 milionë funte”, ka thënë Perez.

“Javën e ardhshme do të shohim në numrat dhe askush nuk duhet të dyshojë se ne do të dizajnojmë një projekt spektakolar me këshilltarët tonë sportiv”.

“Kur të hy në Madrid, do të shikoj në klauzulën e supozuar të Ronaldos. Është shumë e lartë, por të gjitha klauzulat janë të negociuara. Më pëlqen ai pasi është një prej më të mirëve në botë”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Florentino: Reali ka marrëveshje me Ronaldon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: