ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Terry: Chelsea ka nevojë për menaxher afat-gjatë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Terry: Chelsea ka nevojë për menaxher afat-gjatë   Sat May 30, 2009 11:56 am

Kapiteni i Chelseat, John Terry, thotë se klubi ka nevojë të gjejë një menaxher i cili do të qëndrojë në klub një kohë të gjatë.“Do të ishte mirë të kemi një vazhdimësi me njeriun e ri që do të marrë detyrën. Është turp që nuk mund ta vazhdojmë këtë me Guus. Të gjithë i kemi kërkuar atij të qëndrojë, por plotësisht e kuptojmë zotimin e tij ndaj Rusisë”, ka thënë Terry.

“Në të njëjtën kohë, do të ishte mirë ta ruajmë qëndrueshmërinë vit pas viti. Kemi nevojë për një ekip të qëndrueshëm dhe po ashtu edhe menaxhim të qëndrueshëm”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Terry: Chelsea ka nevojë për menaxher afat-gjatë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: