ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Redknapp: Chelsean duhet ta drejtojë Moyes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Redknapp: Chelsean duhet ta drejtojë Moyes   Sat May 30, 2009 1:25 pm

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, ka këshilluar Chelsean të angazhojë në radhët e vena një menaxher anglez, duke përmendur në këtë rast trajnerin e Evertonit, David Moyes.“David Moyes mund ta menaxhojë cilindo klub. Ai ka dëshmuar se mund t’ia dalë në Everton edhe këtë vit, pa sulmues dhe pa harxhuar. Çfarë mund të bëjë ai në një klub që harxhon? Ai mund të bëjë një punë fantastike aty”, ka thënë Redknapp në kolumnën e tij për The Sun.

“Kur Jose Mourinho u largua nga Chelsea, Avram Grant erdhi aso kohe, menjëherë më pas Luis Felipe Scolari. Edhe këtu ka menaxherë të mirë. Jepni rast një menaxheri të këtushëm ta drejtojë Chelsean ose katërshen e madhe dhe do të shihni”, ka shkruar më tej Redknapp"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Redknapp: Chelsean duhet ta drejtojë Moyes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: