ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Chelsea nënshkruan me Zhirkov

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Chelsea nënshkruan me Zhirkov   Sat May 30, 2009 2:29 pmChelsea raportohet se është afër të përfundojë nënshkrimin me anësorin e CSKA Moskës, Yuri Zhirkov, për një shumë që thuhet të jetë 18.6 milionë funte.

25-vjeçari rus, i cili mund të luajë përgjatë gjithë zonës së majtë, raportohet se do të nënshkruajë marrëveshje katërvjeçare me klubin anglez.

Një prej agjentëve të lojtarit është cituar duke thënë për një gazetë ruse se lojtari i CKSA tashmë ka kompletuar nënshkrimin.

Besohet se procesin e ka dirigjuar vetë pronari i Chelseat, Roman Abramovich, së bashku me pronarin e CSKA dhe mikun e tij të ngushtë, Evgeny Giner.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chelsea nënshkruan me Zhirkov
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: