ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ancelotti: Ndeshja kundër Fiorentinës thelbësore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Ancelotti: Ndeshja kundër Fiorentinës thelbësore   Sat May 30, 2009 5:57 pm

Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, i ka paralajmëruar lojtarët e tij për rrezikun që iu kanoset në ndeshjen e të dielës kundër Fiorentinës.

Rossonerët shpresojnë me çdo kusht t’i eliminojnë ndeshjet preliminare të Ligës së Kampionëve, ndërsa nëse mposhten me rezultat më të lartë se dy gola ata do të zhvendosen në pozitën e katërt.

“Kjo është konferenca e fundit për shtyp e sezonit dhe është shumë e rëndësishme. Kjo ndeshje ka rëndësi thelbësore për ne, sepse të gjithë e dinë se dëshirojmë t’i eliminojmë ndeshjet preliminare të Ligës së Kampionëve”.

“Do të përballemi me një skuadër shumë të fuqishme ndaj të cilës duhet ta sigurojmë kualifikimin direkt. Ne kemi një përparësi të vogël dhe objektivi ynë është që ta zhvillojmë ndeshjen pa bërë kalkulime”, u ka thënë Ancelotti gazetarëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Ancelotti: Ndeshja kundër Fiorentinës thelbësore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: