Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean Empty
MesazhTitulli: Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean   Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean EmptySat May 30, 2009 5:58 pm

David Beckham ka reaguar për të mohuar spekulimet se ai mund t’i bashkëngjitet Chelseat në sezoni e ardhshëm, nëse trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, merr timonin e Bluve.
Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean F.0530150738753_m
Mesfushori anglez, i cili është i huazuar te Milani, do të kthehet te LA Galaxy javën e ardhshme, sapo të përfundojë Kampionati italian, ndërsa e ardhmja e tij vazhdon të mbetet e paqartë.

“Nuk mendoj se ekziston ajo mundësi (që të luaj për Chelsean). Unë do të kthehem te Galaxy ku do të stërvitem dhe do ta mbaroj sezonin në MLS”.

“Mirëpo është gjithmonë kënaqësi kur skuadrat të dëshirojnë, dhe Carlo ka qenë i shkëlqyeshëm me mua duke më lejuar të luaj në aq shumë ndeshje. I jam shumë falënderues për këtë gjë”.

“(Sa i përket sezonit të ardhshëm) Ende nuk është nënshkruar asgjë dhe nuk ka asgjë konkrete. Mirëpo, Milani tashmë ka shprehur interesim që unë të kthehem dhe kjo është një shenjë e mirë”, ka thënë Beckham për “Los Angeles Times”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Quagliarella: Jam i gatshëm të luaj për Interin ose Juven
» Redknapp: Chelsean duhet ta drejtojë Moyes
» Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy
» Beckham shpreson ta duan sërish te LA Galaxy

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: