ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nedved vazhdon edhe një sezon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Nedved vazhdon edhe një sezon   Sat May 30, 2009 6:00 pm

Njoftohet e mesfushori legjendar i Juventusit, Pavel Nedved, do ta bartë edhe sezonin e ardhshëm fanellën bardhezi, përkundër paralajmërimeve të mëhershme se do t’i japë fund karrierës së tij në fund të këtij sezoni.Juventusnews.tk njofton se ‘furia çeke’ ka pasur një takim me drejtuesit e klubit të cilët e kanë bindur që të mos heqë dorë nga futbolli dhe ta vazhdojë kontratën e tij edhe për një sezon.

36-vjeçari do të paguhet 1.7 milion euro për sezonin e ardhshëm, si edhe do të marrë bonuse shtesë për numrin e paraqitjeve të tij.

Kështu, Nedved do ta ketë mundësinë e fundit që të luftojë për ta realizuar ëndrrën e tij: ta fitojë Ligën e Kampionëve me Juventusin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Nedved vazhdon edhe një sezon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: