ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm   Sat May 30, 2009 6:02 pm

Barcelona i ka fituar të gjitha trofetë e mundshme këtë sezon, mirëpo trajneri Pep Guardiola planifikon të krijojë një skuadër edhe më të madhe në sezonin e ri.

“Vitin e ardhshëm do të ketë shumë ndeshje dhe thuajse nuk do të ketë kohë për të dhënë instruksione, pasi që po afrohet Kampionati Botëror dhe do të luhen afër 70 ndeshje, prandaj mendoj se do të ishte më mirë po të kishim një skuadër më të madhe”.

“Nuk e di nëse jemi skuadra më e mirë në botë, por mund të them se jemi skuadra e cila kemi treguar lojën më të mirë këtë vit. Ndërsa e di qartë se unë nuk jam trajneri më i mirë në botë”, kanë qenë disa nga fjalët e Guardiolas në një intervistë për gazetën spanjolle “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Guardiola dëshiron skuadër më të madhe sezonin e ardhshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: