ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lojtarët e Liverpoolit kërkojnë rikthimin e Owenit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Lojtarët e Liverpoolit kërkojnë rikthimin e Owenit   Sun May 31, 2009 1:49 pm

Tabloidi britanik “Sunday People” shkruan se sulmuesi i Newcastle United, Michael Owen, mund të rikthehet në Anfield, pasi disa lojtarë “të kuq” i kanë kërkuar trajnerit Rafael Benitez që ta kthejë në skuadër lojtarin anglez.Disa nga lojtarët kryesorë të skuadrës mendojnë se Owen është lojtar i cili do të përshtatej shumë mirë në formacionin e ish-skuadrës së tij dhe do të pritej krahëhapur nga bashkëlojtarët e tij të dikurshëm.

Owen ka kaluar tetë vite te Liveropooli, duke fituar Kupën FA, dy Kupa të Ligës dhe Kupën UEFA, para se të transferohej te Real Madridi në vitin 2004.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Lojtarët e Liverpoolit kërkojnë rikthimin e Owenit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: