ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Hiddink i kënaqur që largohet me trofe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Hiddink i kënaqur që largohet me trofe   Sun May 31, 2009 1:56 pm

Trajneri i Chelseat, Guus Hiddink, është i kënaqur që do ta përfundojë aventurën e tij të shkurtë me Chelsean me trofe të fituar.

Chelsea sot mposhti Evertonin me rezultat 2-1, duke fituar trofeun e fundit për të cilin luftonte, Kupën FA. Ndeshja njëkohësisht ishte edhe e fundit për Hiddink.

"Do të ishte perfekte nëse do të ishim në Romë të mërkurën, në finalen e Ligës së Kampionëve. Është e vetmja gjë për të cilën pendohem. Dëshiroja të luajmë me Manchester United, andaj kjo ishte pothuajse një lamtumirë perfekte", ka thënë Hiddink.

"Ky klub duhet të fitojë trofe secilin vit dhe nëse nuk arrinim këtë, do të thoshte se nuk e kemi përfunduar punën mirë. Tash pasi e fituam titullin, e kam më lehtë të përshëndetem", ka shtuar holandezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Hiddink i kënaqur që largohet me trofe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: