Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 FC Barcelona

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Scoutz

Scoutz


Numri i postimeve : 30
Pikët : 74
Join date : 21/05/2009

FC Barcelona Empty
MesazhTitulli: FC Barcelona   FC Barcelona EmptySun May 31, 2009 5:57 pm

Messi esht lojtari me i interesuari per fotoreporterët se sa Ronaldo

FC Barcelona Lionel_messi
Lionel Mesi është ndoshta njeriu më i pëlqyer këto dy ditë në Romë. Skuadra e Barcelonës arriti ditën e djeshme në aeroportin e kryeqytetit italian, ku sonte do të ketë përballjen gjigante me Mançesterin për finalen e Ligës së Kampioneve.
Të gjithë fotoreporterët dhe fansat italianë ishin të fokusuar tek futbollisti më i mirë i Barcelonës, Lionel Mesi. Në këtë drejtim argjentinasi ka arritur të fitojë betejën e parë me Kristiano Ronaldon, i cili është më i preferuari nga futbollistët e Mançester Junaited.
Përballja mes gjigantëve të Barcelonës dhe Mançesterit do të ketë edhe disa nënpërballje, njëra prej të cilave është edhe ajo Mesi-Ronaldo. Gjithçka mbetet për t’u shijuar në super përballjen e kësaj mbrëmjeje në stadiumin “Olimpiko” të Romës....


------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BLaZzeR
Admin
Admin
BLaZzeR


Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 30
Location : n'Pc

FC Barcelona Empty
MesazhTitulli: Re: FC Barcelona   FC Barcelona EmptySun May 31, 2009 8:44 pm

Ende tash e paskan verejt Fotoreporteret qe Messi me i mire se sa Ronaldo! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://ardhmeria-juaj.forum.st
Scoutz

Scoutz


Numri i postimeve : 30
Pikët : 74
Join date : 21/05/2009

FC Barcelona Empty
MesazhTitulli: Eto’o: Dua të shënoj gola me Barcelonën   FC Barcelona EmptyMon Jun 01, 2009 4:56 pm

Eto’o: Dua të shënoj gola me Barcelonën
Tash kur ka përfunduar sezoni 2008/2009 në La Liga pritet të vendoset e ardhmja e sulmuesit të Barcelonës, Samuel Eto’o, i cili e ka bërë hapin e parë duke u shprehur se dëshiron të mbetet në Camp Nou.



“E vërteta është se unë jam shumë i lumtur, sepse puna ime është të shënoj gola, megjithatë skuadra është në rend të parë”.

“Gjithmonë kam thënë se unë jam i lumtur derisa mund ta bëj dikë të buzëqeshë, pavarësisht nëse shënoj ose jo, sepse misioni im në fushë është që të ndihmoj edhe në mbrojtje dhe të shkaktoj presion te mbrojtësit kundërshtarë”.

“Ajo që dëshiroj është të vazhdoj të shënoj gola për Barcelonën”, Ka Shtur kamerunasi......
lol! FC Barcelona Samuel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





FC Barcelona Empty
MesazhTitulli: Re: FC Barcelona   FC Barcelona Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FC Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona kampion i ri i evropes
» Barcelona feston titullin me humbje
» Barcelona feston titullin me humbje
» Barcelona ka luajtur futbollin me te mire ne Evrope
» Aguero dëshiron të luajë me Messin në Barcelona

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: