ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Juve i hakmerret Lazios

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Juve i hakmerret Lazios   Sun May 31, 2009 8:32 pm

Juventusi ka shënuar fitore me rezultat prej 2-0 në ndeshjen e fundit të sezonit, të zhvilluar të dielën në Stadio Olimpico të Torinos kundër Lazios.Sulmuesi në formë Vicenzo Iaquinta ka vazhduar me paraqitjet e tij të mira duke qenë protagonisti kryesor i bardhezinjve në këtë përballje.

Italiani shënoi dy herë këtë takim, me nga një gol në të dyja pjesët (3’ dhe 59’).

Kjo ndeshje ishte e fundit për legjendën çeke Pavel Nedved me fanellën e Juventusit, pasi që mesfushori ka konfirmuar largimin e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Juve i hakmerret Lazios
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: