ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Sjam Tradhtar (Jeta e Hidhur) Mehmet Kosova

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FatlumNumri i postimeve : 24
Pikët : 75
Join date : 27/05/2009

MesazhTitulli: Sjam Tradhtar (Jeta e Hidhur) Mehmet Kosova   Mon Jun 01, 2009 4:41 pm

Edhe ne vdeksha,sjam pishman
per mu jeta s'vlen asgjë
ishe e vetmja në këtë botë
që të deshta por tani kot
më mashtrove u largove

REF:
Le ta dij e gjith bota
se une nuk jam tradhëtar
te kam dasht me gjith zemer
dhe fjalen ta kam dhan

e verteta eshte se ti jeton
me fantazi ëndërron per vetveten
dhe sillesh sikur fmi.


Tash ma ban si per inat
shkon me tjer ti nat per nat
u zhgenjeva që të deshta
u pendova qe t'besova
me mashtrove u largove

REF:

Le ta dij e gjith bota
se une nuk jam tradhëtar
të kam dasht me gjith zemer
dhe fjalen ta kam dhan.

e verteta është se ti jeton
me fantazi ënderron per vetveten
dhe sillesh sikur fmi(2x).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sjam Tradhtar (Jeta e Hidhur) Mehmet Kosova
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore! :: Tekste këngësh-
Kërce tek: