ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Menez mund të largohet nga Roma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Menez mund të largohet nga Roma   Mon Jun 01, 2009 6:05 pm

Jeremy Menez e ka përfunduar sezonin me një gol të bukur në ndeshjen e të dielës, të cilën Roma e zhvilloi kundër Torinos, megjithatë francezi nuk është i sigurt nëse do të qëndroje te skuadra kryeqytetase.“Nuk e di nëse do të qëndroj. Duhet të flas me skuadrën për këtë gjë”.

“Ende nuk kam marrë vendim, por vendimi im nuk varet nga e ardhmja (largimi ose qëndrimi) e Spallettit”.

“Do të takohem me drejtuesit e skuadrës dhe do të diskutoj për të ardhmen time. Dhe nëse nuk mbetem te Roma do të kthehem në Francë”, është cituar Menez nga “Il Tempo”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Menez mund të largohet nga Roma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: