ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ancelotti trajner i Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Ancelotti trajner i Chelseat   Mon Jun 01, 2009 6:07 pm

Skuadra e Chelseat ka njoftuar se Carlo Ancelotti ka marrë postin e menaxherit te Blutë.“Chelsea me kënaqësi njofton se Carlo Ancelotti është pajtuar të bëhet trajneri ynë i ri”.

“Ai ka nënshkruar kontratë trevjeçare dhe do t’ia fillojë punës nga 1 korriku 2009”, shkruan në deklaratën zyrtare të Chelseat.

Ish-trajneri i Milanit pas ndeshjes së fundit me Rossonerët, të dielën kundër Fiorentinës, konfirmoi largimin nga skuadra me të cilën i ka fituar dy tituj të Ligës së Kampionëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Ancelotti trajner i Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: