ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Leonardo: Ancelotti më motivoi ta pranoj punën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 24
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Leonardo: Ancelotti më motivoi ta pranoj punën   Mon Jun 01, 2009 6:07 pm

Leonardo ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Milanin në postin e trajnerit, ndërsa ai është shprehur i ngazëllyer për këtë mundësi që i është dhënë.“E kam pranuar punën me një kënaqësi të madhe. Është një ditë shumë e rëndësishme për mua dhe shumë më emocionuese saqë e kam paramenduar”.

“Jam shume i lumtur për këtë zgjedhje. Jam këtu qe 12 vite dhe të jem pasardhës i Carlos është diçka shumë serioze, sepse kam pasur raporte shumë të mira me të”.

“Carlo gjithmonë më ka nxitur që ta pranoj këtë pozitë. Jam shumë i lumtur që kam filluar një aventurë të re”, ka thënë Leonardo për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Leonardo: Ancelotti më motivoi ta pranoj punën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: