ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Reali arrin marrëveshje për Pellegrinin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Reali arrin marrëveshje për Pellegrinin   Mon Jun 01, 2009 6:08 pm

Menaxheri gjeneral i Villarrealit, Jose Manuel Llaneza, ka deklaruar se Real Madridi të martën do ta caktojë Manuel Pellegrinin për trajner të klubit pasi që tashmë është arritur marrëveshja ndërmjet dy klubeve.“Ishte e logjikshme që të ruhen raportet e mira ndërmjet dy klubeve, kështu që marrëveshja duhej të arrihej”.

“Mund të deklaroj se është arritur një marrëveshje paraprake ndërmjet dy skuadrave mike, dhe sidomos tani kur Reali ka president të ri”.

“Për Villarrealin është një goditje e rëndë dhe moment i vështirë, por ne do të fillojmë që tani për të gjetur trajner të ri”, ka thënë Llaneza për “AS”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Reali arrin marrëveshje për Pellegrinin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: