ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Galliani: Kaka mbetet te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Galliani: Kaka mbetet te Milan   Mon Jun 01, 2009 6:09 pm

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, e ka përsëritur që braziliani Ricardo Kaka do të vazhdojë ta veshë fanellën kuqezi.Edhe pse mediat vazhdojnë të shkruajnë se Kaka nga sezoni i ardhshëm do të luajë për Real Madridin, dhe kjo duket shumë e realizueshme, sidomos pas caktimit të Florentino Perezit si president të Mbretërve, drejtuesit e skuadrës italiane vazhdojnë të thonë se nuk do ta shesin superyllin e tyre.

“Kaka është lojtar i Milanit dhe do të mbetet i tillë. Ai nuk ka nënshkruar asnjë marrëveshje me askënd dhe ne do t’i rezistojmë klubet të cilët do të provojnë ta transferojnë atë”, ka thënë Galliani për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Galliani: Kaka mbetet te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: