ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Leonardo kërkon Essienin dhe Adebayorin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLaZzeR
Admin
Admin
avatar

Leo Numri i postimeve : 649
Pikët : 1861
Join date : 18/05/2009
Age : 25
Location : n'Pc

MesazhTitulli: Leonardo kërkon Essienin dhe Adebayorin   Mon Jun 01, 2009 9:48 pm

Trajneri i ri i Milanit, Leonardo, sapo është caktuar sot në krye të klubit italian ka filluar të mendojë për yjet të cilët dëshiron t’i shohë në San Siro në sezonin e ardhshëm.
Ish-trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, sot edhe zyrtarisht u prezantua si trajner i ri i Chelseat dhe tashmë spekulohet se ai do t’i marrë me veti në Londër disa prej futbollistëve të tij të favorizuar.

Sipas Corriere dello Sport, Leonardo po ashtu ka filluar të përgatitet për rikonstruktuar Milanin. Ai tashmë ka caktuar Michael Essien si njërin prej caqeve të transferim gjatë kësaj vere, ndërsa interesim ka shprehur edhe për Emmanuel Adebayor, i cili tashmë disa vite lidhet me një kalim te rosonerët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ardhmeria-juaj.forum.st
 
Leonardo kërkon Essienin dhe Adebayorin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: