ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka   Tue Jun 02, 2009 4:09 pmTë hënën pasdite Florentino Perez ka bërë paraqitjen e tij të parë para mediave nga caktimi si president i Real Madridit, ku veç tjerash foli edhe për spekulimet në lidhje me transferimin e ylli të Milanit, Ricardo Kaka.

“Nuk është e vërtetë që tashmë kemi nënshkruar me Kaka. Nuk dëshiroj që të jap shpresa false, mirëpo ai mund të jetë njëri nga shënjestrat tona kryesore”.

“Transferimet që përfolen në media... flasin për shumë para dhe nuk janë reale. Gjithçka do të zhvillohet në përputhje me buxhetin tonë.

“Është e vërtetë që kam raporte të mira me Adriano Gallianin, mirëpo Milani është një skuadër e cila ka projektet e veta dhe çdo gjë ka çmim”.

“Kam thënë se do të punoj shumë dhe do të mundohem të transferoj disa lojtarë, mirëpo jo të gjithë do të vijnë në Real Madrid”, ka thënë Perez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Perez: Ende nuk kemi nënshkruar me Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: