ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter   Tue Jun 02, 2009 4:18 pmPortieri veteran Interit, Francesco Toldo, është i bindur se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic nuk do të largohet nga kampioni i Italisë.

“Mendoj se Ibrahimovic do të qëndrojë, nuk besoj se do të ketë probleme”.

“Megjithatë, unë nuk i di qëllimet e skuadrës dhe lojtarit, pasi që ato janë gjëra private të tyre dhe nuk dëshiroj të përzihem”, është shprehur Toldo për “Sky Sport 24”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toldo: Ibra do të qëndrojë tek Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: