Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 United bën tentimin e fundit për Tevez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

United bën tentimin e fundit për Tevez Empty
MesazhTitulli: United bën tentimin e fundit për Tevez   United bën tentimin e fundit për Tevez EmptyTue Jun 02, 2009 4:19 pm

United bën tentimin e fundit për Tevez Tevez

Manchester Unitedi do të bëjë një tentativë të fundit për ta mbajtur sulmuesin argjentinas Carlos Tevez.

Sipas tabloidit britanik “The Daily Mirror”, shefi ekzekutiv i Djajve të Kuq, David Gill, të mërkurën do të takohet me përfaqësuesin e lojtarit Kia Joorabchian.

Mësohet se United do të ofrojë 20 milionë funte për sulmuesin argjentinas dhe nuk do të pranojë asnjë shifër më të madhe.

Ndërkohë skuadra të tilla, si Chelsea, Liverpool dhe Manchester City, janë të gatshme të paguajnë shifër më të madhe parash nëse kampioni anglez dështon të sigurojë shërbimet e Tevez.

Nga ana tjetër, nëse nuk mund ta mbajnë argjentinasin, Djajtë e Kuq planifikojnë transferimin e sulmuesit të Lyonit, Karim Benzema, apo atë të Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
United bën tentimin e fundit për Tevez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» NBA: James sjell fitoren në sekondën e fundit
» Nani: Do të qëndroj te United
» Tevez gjithnjë e më pranë Cityt
» Tevez: Do të fitonim po të kisha luajtur nga fillimi
» Liverpool, City dhe Real në garë për Tevez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: