ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 United bën tentimin e fundit për Tevez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: United bën tentimin e fundit për Tevez   Tue Jun 02, 2009 4:19 pmManchester Unitedi do të bëjë një tentativë të fundit për ta mbajtur sulmuesin argjentinas Carlos Tevez.

Sipas tabloidit britanik “The Daily Mirror”, shefi ekzekutiv i Djajve të Kuq, David Gill, të mërkurën do të takohet me përfaqësuesin e lojtarit Kia Joorabchian.

Mësohet se United do të ofrojë 20 milionë funte për sulmuesin argjentinas dhe nuk do të pranojë asnjë shifër më të madhe.

Ndërkohë skuadra të tilla, si Chelsea, Liverpool dhe Manchester City, janë të gatshme të paguajnë shifër më të madhe parash nëse kampioni anglez dështon të sigurojë shërbimet e Tevez.

Nga ana tjetër, nëse nuk mund ta mbajnë argjentinasin, Djajtë e Kuq planifikojnë transferimin e sulmuesit të Lyonit, Karim Benzema, apo atë të Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
United bën tentimin e fundit për Tevez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: