ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Behrami shёnon nё fitoren e West Hamit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DjMana
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Aries Numri i postimeve : 211
Pikët : 525
Join date : 19/05/2009
Age : 25
Location : tHeRaNdA

MesazhTitulli: Behrami shёnon nё fitoren e West Hamit   Tue Jun 02, 2009 7:23 pmValon Behrami ka shёnuar golin e parё nё fitoren 2-0 tё West
Hamit ndaj ekipit tё divizionit tё tretё, Hartlepool, duke u
kualifikuar kështu pёr nё rundin e pestё tё Kupёs FA.

Ekipi i trajnerit italian Gianfranco Zola kaloi nё epërsi tё merituar
nё minutën e 44-tё, kur mesfushori Jack Collison gjeti nё zonё Valon
Behramin, i cili nuk huqi.

Nuk zgjati shumё dhe gjyqtari akordoi penalti pёr prekje tё topit me
dorё nё zonёn e reptёsisё nga mbrojtësi Michael Nelson, qё u shndërrua
nё gol nga Mark Noble, edhe pse xhirimet treguan se prekja ishte jashtë
zonës sё penaltisё.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Behrami shёnon nё fitoren e West Hamit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: