ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz   Tue Jun 02, 2009 9:08 pm“Corriere dello Sport” njofton se Juventusi do t’ia japë mundësinë sulmuesit argjentinas Julio Cruz që ta zgjatë qëndrimin në elitën e futbollit botëror.

Interi ka refuzuar t’ia zgjatë kontratën 34-vjeçarit, e cila përfundon në fund të këtij muaji, ndërsa pas asaj date Cruz do të largohet nga zikaltrit me mundësi të shumta transferimi si lojtar i lirë.

Fiorentina, Bologna dhe Parma, janë ndër skuadrat e interesuar për shërbimet e sulmuesit argjentinas, mirëpo sipas gazetës italiane, Juve dëshiron që ta ketë Cruzin si zëvendësues të Amaurit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Juve kërkon shërbimet e Julio Cruz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: