Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
Powery


Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund Empty
MesazhTitulli: Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund   Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund EmptyTue Jun 02, 2009 9:09 pm

Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund Kaka1

Superylli i Milanit, Ricardo Kaka, e ka përsëritur dashurinë e tij për Rossonerët duke i siguruar tifozët që nuk dëshiron të largohet nga San Siro.

Megjithatë, zëvendëspresidenti Adriano Galliani më herët është shprehur kundër dëshirës së lojtarit, duke deklaruar se kuqezinjtë do ta kenë vështirë ta mbajnë brazilianin nëse bëhet ndonjë mega-ofertë.

“Do ta them për herë të fundit: Nuk dua të largohem nga Milan”.

“Nuk dëshiroj të them asgjë sepse mund të ndodh të keqinterpretohem ose të manipulohem”.

“Vetëm dua t’u them miliona tifozëve Rossonerë se unë e kam marrë vendimin tim: Dëshiroj të qëndroj!”.

“Unë dëshiroj të vazhdoj të fitoj me Milanin, do të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund”, është cituar Kaka nga “La Gazzetta dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaka: Dua të qëndroj te Milan dhe kjo gjë ka marrë fund
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galliani: Kaka mbetet te Milan
» Ramos dëshiron të marrë nën drejtim Atleticon
» Diarra: Do të qëndroj te Reali
» Nani: Do të qëndroj te United
» Voronin i jep fund qëndrimit te Hertha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: