ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Iaquinta dëshiron Scudetton dhe Ligën e Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Iaquinta dëshiron Scudetton dhe Ligën e Kampionëve   Tue Jun 02, 2009 9:10 pmTë hënën Vincenzo Iaquinta iu dha fund spekulimeve për largimin tij nga Juventusi duke e vazhduar kontratën deri në vitin 2013, ndërsa në një intervistë për “Tuttosport”, sulmuesi ka zbuluar se objektivat e Juves për sezonin e ardhshëm janë Kampionati italian dhe Liga e Kampionëve.

“Jam i lumtur sepse e dëshiroja shumë këtë marrëveshje. Drejtorët janë duke e ndërtuar një skuadër, e cila do t’u kthehet trofeve”.

“Dëshirojmë të jemi konkurrues në të gjitha garat, kështu që objektivat tona janë edhe Scudetto edhe Liga e Kampionëve”, ka thënë italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Iaquinta dëshiron Scudetton dhe Ligën e Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: