ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Udhëheqësi i Dubait blen gjysmën e Milanit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Udhëheqësi i Dubait blen gjysmën e Milanit?   Tue Jun 02, 2009 9:16 pmUdhëheqësi i Dubait përgatitet të blejë 40% të Milanit për rreth 400 milionë euro, edhe pse Berlusconi e ka mohuar.

Mediat në Itali shkruan sot se Silvio Berlusconi këtë javë do ta pranojë ofertën për të shtiur 40% të klubit të tij.

Oferta nga sheiku Mohammed bin Rashid al-Maktoum (kryeministër dhe zëvendës-president i Emirateve të Bashkuara Arabe) mund të përfshijë edhe një opsion për të blerë të gjithë klubin e Milanit në dy vitet e ardhshme.

Megjithatë, Silvio Berlusconi e ka mohuar gjithë këtë. “Ju jeni si gjithë gazetarët tjerë, plotësisht e ndryshoni realitetin”, ka thënë Berluconi në një deklaratë të fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Udhëheqësi i Dubait blen gjysmën e Milanit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: