ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit   Tue Jun 02, 2009 9:17 pmTrajneri i ri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, është zotuar se do të vazhdojë ta ndjekë stilin e tij të lojës për t’i realizuar qëllimet në Bernabeu.

Strategu kilian sot edhe zyrtarisht u prezantua nga ana e presidentit të ri të klubit spanjoll, Florentino Perez.

“Nuk do ta ndryshoj filozofinë time për shkak të Realit, sërish do të jem po ky. Në të njëjtën kohë jam i lumtur dhe ambicioz. Gjithmonë e dija se do të vijë dita kur do ta drejtoj Realin”, ka thënë Pellegrini, i cili ka 23 vite përvojë si trajner.

“Pata fat që Florentino më zgjodhi mua për të realizuar atë projekt të madh. Mendoj se do të arrij të dëshmoj se e ka bërë zgjidhjen e duhur. Presioni më jep motiv shtesë për punë dhe kritikat e shtypit nuk do të më ndryshojnë”, ka shtuar kiliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pellegrini: Nuk do ta ndërroj filozofinë për shkak të Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: