ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ancelotti dëshiron Paton në Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Ancelotti dëshiron Paton në Chelsea   Tue Jun 02, 2009 9:20 pmMenaxheri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, dëshiron që sulmuesi brazilian Alexandre Pato dhe ish-mbrojtësin e klubin londinez, Glen Johnson, t’i ndihmojnë atij të bëjë një revolucion blu, shkruan The Sun.

Dje Chelsea edhe zyrtarisht pohoi se 49-vjeçari italian do të jetë pasues i Guus Hiddink në stolin e trajnerit.

Dëshirë e Carlo Ancelottit është triumfi në Ligën e Kampionëve dhe ai beson se dy lojtarët të cilët i dëshiron në përbërje, i kanë kualitet e duhura për ta ndihmuan klubin të ngrejë trofeun evropian.

Sipas The Sun, trajneri i ka ofruar ish-klubit të tij 30 milionë funte për të marrë sulmuesin 19-vjeçar, Pato, ndërsa për mbrojtësin e Portsmouthit, Johnson, italiani është i gatshëm të paguajë 12 milionë funte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ancelotti dëshiron Paton në Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: