ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Në Beograd takohen grupet punuese për të pagjeturit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DjMana
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Aries Numri i postimeve : 211
Pikët : 525
Join date : 19/05/2009
Age : 25
Location : tHeRaNdA

MesazhTitulli: Në Beograd takohen grupet punuese për të pagjeturit   Wed Jun 03, 2009 1:19 pm

Në Beograd takohen grupet punuese për të pagjeturit
Grupet punuese për të pagjeturit takohen sot në Beograd, për të
diskutuar rreth çështjeve që do të ndihmonin zbardhjen e fatit të rreth
dy mijë vetave, që nga periudha e luftës në Kosovë.
Takimi
organizohet nga Komiteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq dhe në të janë
ftuar të marrin pjesë edhe përfaqësues të Bashkimit Evropian dhe disa
organizatave ndërkombëtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Në Beograd takohen grupet punuese për të pagjeturit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Lajme-
Kërce tek: