ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nani: Do të qëndroj te United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Nani: Do të qëndroj te United   Wed Jun 03, 2009 1:43 pm
Anësori portugez i Manchester Unitedit, Luis Nani, ka reaguar për t’i mohuar spekulimet për largimin e tij nga kampioni i Anglisë.

“E ardhmja ime është te Manchester Unitedi. Është privilegj të jesh në një skuadër të tillë”.

“Kam lindur për të luajtur futboll dhe ndjehem shumë mirë te United, edhe pse nuk kam luajtur shumë. Nuk do të largohem nga Manchester Unitedi dhe as nuk do të huazohem në ndonjë skuadër tjetër”, u ka thënë Nani gazetarëve portugezë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nani: Do të qëndroj te United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: