ForumForum  PortaliPortali  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Milan bën presion për shërbimet e Vidic

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Powery
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 90
Pikët : 260
Join date : 19/05/2009

MesazhTitulli: Milan bën presion për shërbimet e Vidic   Fri Jun 05, 2009 12:11 pmDuket se Milani do t’i nënshtrohet ndryshimeve të mëdha në skuadër, pasi që pas largimit të trajnerit Carlo Ancelotti drejt Chelseat, mediat po spekulojnë për një "kaos" transferimesh të mundshme.

Veç largimeve të mundshme (të Ricardo Kaka, Alexandre Pato dhe Andrea Pirlo), Milani mbeti edhe pa mbrojtësin legjendar Paolo Maldini, i cili i dha fund karrierës së tij të gjatë dhe për këtë arsye ka nevojë për ta përforcuar mbrojtjen.

“The Daily Mail” njofton se trajneri i ri i Rossonerëve, Leonardo, ka shënjestruar mbrojtësin serb të Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, si transferin e parë të mundshëm për sezonin e ri.

Rossonerët janë shumë të interesuar për shërbimet e 27vjeçarit dhe ata janë në proces të përgatitjes së një oferte prej 25 milionë eurosh për ta bindur Unitedin që ta lëshojë Vidicin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milan bën presion për shërbimet e Vidic
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te rejat e fundit :: Sport-
Kërce tek: